tłumaczenia stron internetowych

chcesz coś sprzedać lub kupić? tu możesz dać o tym informację

tłumaczenia stron internetowych

Postautor: jagoda » 24 paź 2005 13:58

tłumaczę stronki internetowe na język angielski, zaintersowani proszeni są o kontakt mailowy ( jagodka_1@hotmail.com, jagodka_1@o2.pl ) lub gg ( nr w opisie użytkownika)
:)>>>promuję wesoły styl życia i bycia<<<:)
Awatar użytkownika
jagoda

Postautor: msdj » 25 paź 2005 13:53

Stronki internetowe (i nie tylko) na wszelkie możliwe języki (poza polskim, czywiście :twisted: ) możecie potłumaczyć sobie lekko, łatwo i przyjemnie na http://www.systransoft.com :) Polecam darmową rejestrację i bziUUUU :)) Potem wymaga to lekkiej obróbki gramatycznej, ale jak ktoś wie ocb, to nie ma problemu :D
msdj

Postautor: jagoda » 25 paź 2005 14:37

i bardzo dobrze, że nie ma języka polskiego bo bym była bezrobotna :) a tak na marginesie, nie chodzi tylko o gramatykę ale także np. idiomy czyli wyrażenia, których nie można tlumaczyć dosłownie. zrobiłam na zaproponowanej powyżej stronce próbę z angielskiego na hiszpański i francuski...co tu dużo mówić...nie polecam tej metody jeżeli ktoś nie ma odpowiedniego "zaplecza" językowo-kulturowego z interesujących nas języków i nie może sam poprawić błędów tłumaczy online. that's all/es todo/c'est tout :)
:)>>>promuję wesoły styl życia i bycia<<<:)
Awatar użytkownika
jagoda

Postautor: JOse Felliciano » 07 lis 2005 18:28

lol.. ja to sie boje poliglotow;)
powodzenia z tlumaczeniami..
ja niestety mam ziomow od tlumaczen na arabski, serbski, hiszpanski, ukrainski wiec raczej nie skorzystam

big up
i'm the love crusader and i'm better then darth vader
JOse Felliciano

Postautor: pralinka » 18 sty 2006 01:42

JOse Felliciano pisze:lol.. ja to sie boje poliglotow;)
powodzenia z tlumaczeniami..
ja niestety mam ziomow od tlumaczen na arabski, serbski, hiszpanski, ukrainski wiec raczej nie skorzystam

big up

a ja na...radziecki .lol:)
trzeba demaskowac przebierancow,oszukancow,obrzezancow;)
Awatar użytkownika
pralinka

Wróć do Ogłoszenia