Konkurs techno.pl

dyskusje na temat ogólny

Konkurs techno.pl

Postautor: Adas » 11 wrz 2007 20:43

W konkursie może brać udział każda osoba , bez względu na przedział wiekowy. Sety konkursowe , muszą być nagrywane z nośników analogowych – płyt winylowych. Nie dopuszcza się upublicznienia wszelkich innych nurtów muzycznych, poza muzyka elektroniczną. Set musi być nagrany na plytę CD-R i wysłany do mnie pocztą. Nagranie nie może być dłuższe niż 50 min – w jakości 192 kbps , następnie wrzucam je na wcześniej przygotowany serwer – anonimowo ( pod nazwa – 1 , 2 , 3 itd. ) na zgłoszenia czekam do końca września i od 1 do 20 października , odbywa się jawne głosowanie na łamach naszego forum.

Miejsca które przygotowaliśmy dla naszych laureatów to :

Sfinks – Sopot
Wagon – Wrocław
U.F.O – Lublin
Lost Higway - Kraków
Stolarnia – Bielsko Biała
Warszawa – M25 , albo Przestrzeń Graffenberga
Regres – Bytom
Trygon – Rzeszów
Kreślarnia – Koszalin

Pierwsza impreza odbedzie sie 25 pazdziernika w sopockim sfinksie , wraz z parysem oraz jakas gwiazda z Uk , do konca jeszcze nie wiemy kto to bedzie
dodatkowo staramy sie o rozne gadzety upominkowe dla laureatow naszego konkursu !

informacje , pytania ? - rosk@techno.pl
tam rowniez dostaniecie adres do korespondenci

pzdr
Obrazek
Adas

Postautor: platimati » 11 wrz 2007 20:53

Nie to bym wysmiewal pomysl na ten konkurs ale mam dwa pytania:

? w jaki sposob odroznisz czy set zostal zmiksowany na gramofonach lub za pomoca komputera (traktor, virtual dj)

? czy jesli ktos wygra granie w innym miescie to czy sam bedzie musial oplacic podroz

Mam nadzieje ze to wypali :)
Awatar użytkownika
platimati
Site Admin

Postautor: Adas » 12 wrz 2007 07:46

nie odroznie , licze na uczciwosc
zweryfikuje to dopiero w klubie gdzie do dyspozycji djow beda tylko decki

zadbalem rowniez o to by kazdy grajacy mial zapewniony angaz i nie jechal na wlasna reke
Obrazek
Adas

Postautor: Adas » 12 wrz 2007 07:47

...za wlasna kase ;)
Obrazek
Adas

Postautor: Adas » 12 wrz 2007 07:49

krzysiu , niektorzy robia fantastyczne czwartki w fantastycznym fantazy parku , a niektorzy mierza troche wyzej , o powodzenie konkursu nie masz co sie martwic , dostalem juz pare zgloszen , poza tym mam mocna ekipe ktora napewno mnie nie zawiedzie

wiec jak chcesz zagrac gdzies indziej niz w czeko czy fantazy wyslij seta :lol:
Obrazek
Adas

Postautor: platimati » 12 wrz 2007 09:42

Adas pisze:krzysiu , niektorzy robia fantastyczne czwartki w fantastycznym fantazy parku , a niektorzy mierza troche wyzej , o powodzenie konkursu nie masz co sie martwic , dostalem juz pare zgloszen , poza tym mam mocna ekipe ktora napewno mnie nie zawiedzie

wiec jak chcesz zagrac gdzies indziej niz w czeko czy fantazy wyslij seta :lol:

Adasiu, uwazasz sie za kogos lepszego bo "mierzysz troche wyzej"?
Co tutaj do rzeczy ma moje puszczanie muzyki w Fantasy czy Czekoladzie?
Nie wiem czy dobrze odebrales moje pytania, ale nie mialem na celu wysmianie konkursu tak jak ty zrobiles to piszac o "mierzeniu troche wyzej" niz czwartkowe granie.
Popieram akcje z konkursem dla dj-ow ale uwazam ze brakuje bardziej szczegolowego info.
Pozdros!
Awatar użytkownika
platimati
Site Admin

Postautor: barry » 12 wrz 2007 16:38

jeżeli adas mierzysz troche wyżej to nieograniczacie sie tylko do vinyli :)
ostatnio słyszałem jak M.A.N.D.Y wymiatał prawdopodobnie na serato
barry

Postautor: barry » 12 wrz 2007 16:48

<ciąg dalszy>moim zdaniem ograniczenie tylko do vinyli nie ma sensu i warto dodac cd hmm.. tylko tu powstaje kwestia piratów :)
pozdrawiam
barry

Postautor: Adas » 12 wrz 2007 17:22

barry , sam sobie odpowiedziales ;) wlasnie chodzi tu o piractwo ;)

krzysiu , nie uwazam sie za kogos "lepszego" , kazdy orze jak moze , co do info - uwazam ze jest wystarczajace , jesli jakis informacji ci brakuje wystarczy wyslac email i zapytac , podejzewam ze potencjalna osoba ktora sie tym zainteresuje wlasnie w ten sposob postapi , na dniach jak znajde chwile czasu rozpisze wszystko dokladnie , z regulaminem ect.

wszystko znajdowac sie bedzie pod adresem -> techno.pl/konkurs , lub konkurs.techno.pl , nie omieszkam skopiowac tego infa tutaj

peace
Obrazek
Adas

Postautor: platimati » 13 wrz 2007 09:00

kopiuj, kopiuj - ostatnio na Polifonii (Centrum FM) byla mowa o Waszym konkursie - wlasnie dzieki temu ze zamiesciles info na muzygowym forum :)

Daj tez info na maila to wstawimy do newsow.
Awatar użytkownika
platimati
Site Admin

Postautor: JabcoQ » 13 wrz 2007 09:06

platimati pisze:Daj tez info na maila to wstawimy do newsow.

...i oraz albo lub w newseltterze :)
Awatar użytkownika
JabcoQ

Postautor: platimati » 13 wrz 2007 09:07

Odnosnie miksowania z roznych rodzajow nosnika - miksowanie to miksowanie, ale jednak rozni sie w zaleznosci od sprzetu na ktorym popelnia sie miks.
Za granica nie dziwi juz puszczanie muzy z laptopa ale jednak zatraca to swoj niepowtarzalny klimat trzeszczacego placka, z ktorym zwiazana jest cala historia zakupu (rzecz materialna, ktora mozna dotchnac, popatrzec na okladke, wlozyc do kejsa, wyjac ja, i znowu wlozyc - tym razem do innej okladki, potem szukac jej i myslec ze zginela - hehe / a mp3? zapis cyfrowy gdzies na dysku i tyle...)
Awatar użytkownika
platimati
Site Admin

Postautor: Adas » 13 wrz 2007 09:10

platimati pisze:kopiuj, kopiuj - ostatnio na Polifonii (Centrum FM) byla mowa o Waszym konkursie - wlasnie dzieki temu ze zamiesciles info na muzygowym forum :)

Daj tez info na maila to wstawimy do newsow.

hahaha to teraz dales , dzwonilem do janka zeby mi pomogl w promocji konkursu :roll:
Obrazek
Adas

Postautor: Adas » 13 wrz 2007 09:21

co do infa na muzydze , nie zalezy mi , chcesz to sobie wstawiaj , ja po ostatnie j nieudanej z toba wspolpracy postanowilem sobie ze juz nic od was jako portalu nie chce. a z polifonia mnie rozbawiles hehe
pozdro
Obrazek
Adas

Postautor: platimati » 13 wrz 2007 09:22

aha.. napisalem tak bo dalem link do forum jankowi a on odpisal ze prowadzi teraz program i niedlugo potem o tym powiedzial :lol:
Awatar użytkownika
platimati
Site Admin

Następna

Wróć do Ogólne