3.03 Klubowy debiut Łukasza Napory @ Forma Music, Wrocław

dyskusje na temat imprez

3.03 Klubowy debiut Łukasza Napory @ Forma Music, Wrocław

Postautor: muzyga » 02 lut 2012 12:54

Nazwa imprezy: Klubowy debiut Łukasza Napory
Data: 3 marca 2012
Miejsce: Forma Music Club, ul. Św. Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław
Klimat: deep/tech house, techno
Bilety: 10 PLN

Wystąpią:
Łukasz Napora (Audioriver, Czwórka, Progrezo Records)
+ support (info wkrótce)

Obrazek

Na zaproszenie C&C Bookings, rzecznik Audioriver i doświadczony dziennikarz muzyczny, w końcu postanowił stanąć na DJ-ce nie tylko jako aktywny imprezowicz. Po blisko dwóch latach prowadzenia autorskiej audycji w Czwórce Radiu z Wizją, nadszedł czas, by umiejętności nabywane podczas nagrywania setów w domowym studiu, przetestować w bardziej zatłoczonym i żywym otoczeniu.

„Nigdy nie chciałem być DJ-em. Zawsze bardziej interesowało mnie produkowanie i w tej dziedzinie ciągle się rozwijam. Moje czwartkowe audycje zmieniły jednak wszystko. Okazało się, że miksowanie kawałków sprawa mi mnóstwo frajdy, a co jeszcze lepsze, mnóstwo frajdy sprawia moim słuchaczom, których z każdym miesiącem jest coraz więcej. C&C Bookings pytali mnie o chęć zagrania w Formie tak wiele razy, że w końcu się zdecydowałem (śmiech). Tym bardziej, że słyszałem same dobre rzeczy o tym miejscu.” – komentuje Łukasz Napora.

Nic dziwnego. Forma to nowoczesny i klimatyczny klub muzyczny, mieszczący się w samym sercu Wrocławia, zaledwie kilka kroków od Rynku. Występowali tu m.in. Jozif, Rodriguez Jr., We Love i Ryan Crosson, a w lutym czekają nas sety w wykonaniu choćby Martina Dawsona czy Dapayka. Z kolei C&C Bookings (wcześniej Substanz.art) to agencja posiadająca ponad 6-letnie doświadczenie w organizacji i promocji imprez. Oprócz tego, że zawiadują organizacją eventów w Formie, pośredniczą także w bookingu artystów oraz są odpowiedzialni m.in. za promocję wielu zachodnich festiwali na terenie Polski.

3 marca Napora wystąpi z DJ-setem używając Abletona Live i AKAI APC 40. Znając dostęp Łukasza do niewydanych jeszcze utworów i ucho do nieodkrytych perełek, możecie być pewni, że usłyszycie masę numerów, z którymi nigdy wcześniej nie mieliście styczności. Jeśli chcecie próbki jego grania, wejdźcie na www.soundcloud.com/lukasz-napora. Łukasz oczywiście nie wystąpi sam i już wkrótce podamy nazwiska artystów supportujących.

Więcej na www.facebook.com/formamusiclub i www.lukasznapora.com
muzyga
Site Admin

Wróć do Imprezy