wymiana informacjami

dyskusje o zmianach, nowościach i propozycjach dotyczących tego forum

wymiana informacjami

Postautor: catcha » 23 wrz 2004 11:23

ja to tak w kwestii formalnej :P chcialbym sie oficjalnie zapytac o mozliwosc plynnego przeplywu informacji z serwisem o ktorym na muzydze glosno sie nie mowi ;) podsylajcie swoje imprezki :) a bankowo sie znajda w gdzie i kiedy :)

ps. ladny nowy dezajn, juz wkrotce t********m tez sie 'odswiezy' :)

peace :)
catcha

Postautor: platimati » 23 wrz 2004 21:46

Jesli w kwestji formalnej... to i ja sie wypowiem.
Strona technikum jest pomijana z bardzo prostych wzgledow na muzydze:
dla nas technikum to catcha - czyli Ty!
Gdy tylko pojawilismy sie w sieci powiedziales kilka glupot, ktore nas odrzucily od Ciebie - m.in. niezapomniany tekst "my was zjemy" ...
Od poczatku nie chcialem nasladowac Twojej strony [dlaczego Twojej a nie Waszej? zaraz napisze!]. Od poczatku ja i paveli [muzyga to nasze dziecko :oops: ] stawialismy sobie za cel promowanie tych, ktorym nie udaje sie zaistniec w sieci [glownie chodzi o produkcje muzyczne].
Jesli ktos pomyslaby sobie ze muzyga to kopia technikum to sie myli!
W sieci pelno stron o podobnym charakterze!
Dzial imprezy czy imprezowe fotki nie jest zadną nowością w internecie. To raczej wazny niezbednik stron o tematyce "klubowej".
Tak czy inaczej miedzy nami pojawily sie zgrzyty...
Gdy pojawilismy sie w sieci, zaproponowales nam wspolprace. Wtedy nie bylismy czesto odwiedzani, strona miala kiepski design i nawigaceje. Teraz zmienilo sie sporo! Poznalismy sporo osob, ktore zaczely nam pomagac [takze takich ktore zaczna nam pomagac juz niebawem ], no i jestesmy! A co u Ciebie? Od tych trzech lat niewiele zmian.
Teraz technikum to Twoja strona! Tak!
"Kopalem" w dupe rolnika za kazdym razem gdy go widzialem by cos zaczal robic. Odpadl... Nie ma nowych fotek, forum podupada jedyna potega tkwi w dziale informacje o imprezach! Zawsze tam zagladam jesli chce sie gdzies wybrac.
A jesli chodzi o przeplyw informacji - wymiane info o imprezach, to oczywiscie!
Wystarczy przeslac do nas plakat z dolaczona informacja o imprezie.
Z mila chcecia bedziemy promowac impreze - i nie musimy miec zadnej WYŁĄCZNOŚCI!!!
W zamian chcielibysmy widziec nasz logos na plakacie. Jesli go nie bedzie to trudno.
Nikt nam nie placi za prowadzenie strony. Robimy to z czystej przyjemnosci! By strona zyla potrzebujemy informacji - potrzebujemy WAS!

PozdraFiam!
Awatar użytkownika
platimati
Site Admin

Postautor: msdj » 06 paź 2004 22:10

ależ oficjalnie... Panowie Dyplomaci.. bueheheheeee
msdj

Re: wymiana informacjami

Postautor: platimati » 08 lut 2005 16:40

Wysłany: Czw 23-09-2004
catcha pisze:ps. ladny nowy dezajn, juz wkrotce t********m tez sie 'odswiezy' :)

mamy luty 2005 - nie widze zadnego "odswiezenia" na t********m ...
A Wy?
Awatar użytkownika
platimati
Site Admin

Postautor: catcha » 09 lut 2005 19:58

Jesli w kwestii formalnej... to i ja sie wypowiem.
Strona technikum jest pomijana z bardzo prostych wzgledow na muzydze:
dla nas technikum to catcha - czyli Ty!

Czyli chcesz przez to powiedzieć, ze traktując mnie jako 'persona non grata', serwis tech-nikum
jest utożsamiany tylko i wyłącznie z moją osobą i dlatego z założenia jest zły i niedobry? Bo trochę tutaj nierozumiem połączenia spraw związanych z serwisem, a spraw osobistych (zresztą kilka lat temu takiej sytuacji nie było, no chyba że jestem w fatalnym błędzie)...

Gdy tylko pojawilismy sie w sieci powiedziales kilka glupot, ktore nas odrzucily od Ciebie - m.in. niezapomniany tekst "my was zjemy" ...

Człowiek czasami mówi rzeczy, których później może żałować. Jednak zapomniałeś chyba o naszych późniejszych rozmowach. Kiedy emocje opadły.
Sam dobrze zdajesz sobie sprawę, że moment, w którym powstawała muzyga to był czas kiedy tech-nikum dopiero ruszało. Wtedy internet i informacje o jakimkolwiek clubbingu można było zrównać do jednego www.clubbing.pl. W Lublinie nie było nic. Ludzie nie wiedzieli gdzie, jak i po co szukać informacji w internecie. Sam uczestniczyłeś w pierwszych m-cach istnienia tech-nikum i to całkiem aktywnie.Kiedy pojawił się pomysł stworzenia muzygi to zrobiło się nieciekawie, nagle, niespodziewanie...

Od poczatku nie chcialem nasladowac Twojej strony [dlaczego Twojej a nie Waszej? zaraz napisze!]. Od poczatku ja i paveli [muzyga to nasze dziecko Embarassed ] stawialismy sobie za cel promowanie tych, ktorym nie udaje sie zaistniec w sieci [glownie chodzi o produkcje muzyczne].
Jesli ktos pomyslaby sobie ze muzyga to kopia technikum to sie myli!
W sieci pelno stron o podobnym charakterze!

Dzial imprezy czy imprezowe fotki nie jest zadną nowością w internecie. To raczej wazny niezbednik stron o tematyce "klubowej".

Moim zdaniem ta wypowiedź nie jest do końca prawdziwa. Zauważ, że tech-nikum głównie zajmuje się imprezami (było tak od początku i sam o tym doskonale wiesz). Jeśli kładziemy nacisk na informacje o imprezach to wtedy pojawiają się właśnie 'dodatki' takie jak inne podstrony.

Tak czy inaczej miedzy nami pojawily sie zgrzyty...
Gdy pojawilismy sie w sieci, zaproponowales nam wspolprace. Wtedy nie bylismy czesto odwiedzani, strona miala kiepski design i nawigaceje. Teraz zmienilo sie sporo! Poznalismy sporo osob, ktore zaczely nam pomagac [takze takich ktore zaczna nam pomagac juz niebawem ], no i jestesmy!

Propozycja współpracy pojawiała się wielokrotnie. Po jakimś czasie, kiedy brakowało odzewu przestałem wykazywać zainteresowanie w tym kierunku. Do tego doszły mnie do mnie dziwne historie o mojej osobie rozsiewane w pewnych kręgach i dałem sobie już całkiem spokój...

Co do zmian to na tech-nikum jest ciężko. Pytanie dlaczego? Odpowiedź: brak czasu (z tego powodu RoL i ArTi coraz mniej się udzielali/ją) Jest spora liczba osób chętnych do współpracy, jednak obawiam się, że w większości przypadków może to się okazać słomianym zapałem :(

A co u Ciebie? Od tych trzech lat niewiele zmian.
Teraz technikum to Twoja strona! Tak!
"Kopalem" w dupe rolnika za kazdym razem gdy go widzialem by cos zaczal robic. Odpadl...

Może fakt, że od trzech lat niezmienił się design strony to argument przemawiający za tym, że nic się nie zmienia. Zmiany są i postępują, ale powoli. Chciałbym zauważyć, że nie znam się na kodowaniu php i mysql, więc za każdym razem kiedy coś miałoby się zmienić w technikum, trzeba dreptać wydeptanymi ścieżkami. Efekty jakie są takie są. Całe szczęście, że jest d00 bo bez niego to już całkiem byłaby padaka w tym względzie... (dzięki d00!)

Co do RoL'a. To rozmawialiśmy wiele razy. Trochę mu się zapał skończył. Jednak co jakiś czas aktualizuje działy, które są pod jego pieczą. Oczywiście w miarę możliwości.

Nie ma nowych fotek, forum podupada jedyna potega tkwi w dziale informacje o imprezach! Zawsze tam zagladam jesli chce sie gdzies wybrac.

Są nowe fotki ale rzadziej niż kiedyś. Co niestety nie jest zależne odemnie (zauważyłem, że zostałem obarczony chyba wszystkimi możliwymi grzechami ;) )
Forum ma się całkiem nieźle sądząc po liczbie wpisów i zakładanych topików, jak również patrząc na liczbe zarejestrowanych użytkowników i odsłon poszczególnych wątków. Co do poziomu merytorycznego forum to nie mam się co wypowiadać bo tą część każdej strony tworzą sami użytkownicy.
Gdzie i Kiedy. Dziękuję za uznanie, mam nadzieję, że pozostałe działy będą kiedyś 'prawdziwą potęga'. Trochę czasu to zajmuje zwłaszcza jak nie koszysta się np z paneli... Na reszte już brakuje czasu i sił.

A jesli chodzi o przeplyw informacji - wymiane info o imprezach, to oczywiscie!
Wystarczy przeslac do nas plakat z dolaczona informacja o imprezie.
Z mila chcecia bedziemy promowac impreze - i nie musimy miec zadnej WYŁĄCZNOŚCI!!!
W zamian chcielibysmy widziec nasz logos na plakacie. Jesli go nie bedzie to trudno.

Widzę, że boli Cię ta 'WYŁĄCZNOŚĆ'. Wiesz różne rzeczy słyszałem o wyłącznościach. Sam kilkakrotnie wymagałem wyłączności dla tech-nikum jako patrona medialnego w internecie. To jest praktyka stosowana przez wiele serwisów i sam zdajesz sobie z tego w 100% sprawę.
Jeśli chodzi o nadsyłanie mailami informacji o imprezach. Proszę bardzo, jeśli będę coś robił (osobiście) lub będę projektował jakiś plakat to Ci go podeśle. N/P
Co do tego loga, to nierozumiem znowu tego cynizmu... Jakbyś chciał przez to powiedzieć, że na tech-nikum nie ma imprez na plakatach, których nie ma logówki tech-nikum... wicked...

Nikt nam nie placi za prowadzenie strony. Robimy to z czystej przyjemnosci! By strona zyla potrzebujemy informacji - potrzebujemy WAS!

Nam też nikt nie płaci za prowadzenie strony, ostatnio staramy się pozyskać reklamodawców na stronę (z różnym skutkiem). Sam wiesz, że umieszczanie reklam imprez jest za darmo i nigdy nie była pobrana nawet złotówka za umieszczenie banera w głównej sekcji strony. Więc nie rozumiem skąd to zdanie...

Pozdrawiam (również)
catcha

Postautor: platimati » 09 lut 2005 21:31

Czy mam podjąć rozmowę? (głosujcie :lol: )
Awatar użytkownika
platimati
Site Admin

Postautor: msdj » 10 lut 2005 16:32

Nie lepiej się umowić i przy browarze porozmawiać? Po co tu ta polemika? Żeby pokazać, że jest jakiś konflikt? Komu? Porozmawiajcie chociaż na GG, o wynikach poinformujcie znajomych i po kłopocie. Wydaje mi się, że ciągnąc tą "rozmowę" w ten sposób tylko niepotrzebnie pompuje się to wszystko. Nie jestem zwolennikiem hipokryzji i ukrywania tego co się dzieje, ale nie sądzę, że powinno się pisać o tym na forum, które nie w tym celu chyba powstało. Znam obu panów, obu cenię, obaj robią coś co jest niewątpliwie potrzebne. Napewno nie wiem wielu rzeczy, bo zwyczajnie rożne ploty nie bardzo mnie interesują, nie wiem o co tak naprawdę chodzi (w związku z tym nie powiem kto ma rację), a poza tym napewno nie chcę dowiadywać się o tym z forum. Lepiej chyba jednak podać sobie rękę i -choćby niezależnie- próbować naprawiać/budować lokalną kulturę klubową, która coraz mniej wspólnego ma z kulturą. Ach się zbulwersowałem- matka Teresa się znalazła :D
msdj

Postautor: afrodith » 11 lut 2005 08:56

wg mnie tez nie jest to odpowiednie miejsce na rozstrzasanie tego typu spraw.....
„Człowiek, od którego się nigdy nie wymaga nic takiego,
czego nie może zrobić, nie zrobi nawet tego wszystkiego,
co może i potrafi.” J. S. Mill
afrodith

Postautor: jojO » 25 lut 2005 13:25

Obrazek
Awatar użytkownika
jojO

Postautor: e-reck » 09 mar 2005 18:05

chcialem sie wypowiedziec, ale na szczescie zanim wyslalem komentarz oprzytomnialem sie. Dajcie sobie spokoj z klotniami, zwazywszy ze to i tak do niczego dobrego to nie doprowadzi. I tak dzieje sie u nas w miescie duzo scen. Pozdrawiam Was wszystkich
Awatar użytkownika
e-reck

Postautor: e-reck » 09 mar 2005 18:06

o kurcze widze ze jestem na czasie :p
Awatar użytkownika
e-reck

Re: wymiana informacjami

Postautor: olivka » 31 mar 2005 07:33

krzychul pisze:Wysłany: Czw 23-09-2004
catcha pisze:ps. ladny nowy dezajn, juz wkrotce t********m tez sie 'odswiezy' :)

mamy luty 2005 - nie widze zadnego "odswiezenia" na t********m ...
A Wy?

koniec marca... kwiecien pa progiem... i jak bylo tak jest:) ehh kacza kacza leniuchu :D
nadciąga DRAMENBEJS z siłą jak IKARUS
Awatar użytkownika
olivka

Postautor: e-reck » 08 kwie 2005 14:51

przeciez sie zmienilo :P na inny kolor
Awatar użytkownika
e-reck

Postautor: jojO » 21 kwie 2005 18:22

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
jojO

Wróć do Organizacyjne